Arama:

Sistem Çözümleri Ürün Satışı

Teknik ürünlerin belirli bir kapasitesi vardır. Ürünlerin teknik föylerinde çalışma koşulları ve montaj detayları yazmaktadır. Teknik ürünleri, bir kutu satışı gibi algılamak yapılacak en büyük hatadır. Çalışma şartlarının ve sistemin genel analizini yapıp; ısı kaybı – kazancını, direnç kayıplarını vb. göz önüne alarak doğru ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Geçmişte uzun yıllar mekanik tesisat yapımında görev aldığımız için bu zamana kadar büyük oranda tecrübe kazandık. Bu tecrübeleri, özellikle yüksek kapasiteli kazan, Vrv /vrf sistemleri, pompa, hidrofor vb. seçimlerinde iş ortaklarımızla paylaşarak doğru ürünleri kullandırmaya teşvik ediyoruz. Bunu yapmamızın sebebi ise proje firmalarının birçoğunun saha tecrübelerinin yetersiz olması, ürün kapasitelerini belirlerken genellikle çok büyük kapasite tercih etmeleri ve bu seçiminden dolayı bütçe sıkıntısı yaşamalarıdır.

Halbuki mühendislik tam da burada gerekli olan bir husustur. Elde edeceğiniz fayda ile harcayacağınız maliyetin optimum değerde olması gerekmektedir. Türkiye’de maalesef gereğinden büyük seçilmiş kapasiteler yüzünden birçok sistemin hem yatırım maliyeti hem de işletme bakım giderleri ve enerji giderleri yüksektir.

Müşterilerimiz eğer talepte bulunursa, bu hesapları birlikte gözden geçirerek sistemde kullanılması gereken ekipmanları daha uygun maliyetlerle seçmekteyiz. Uzun ömürlü ve verimli sistemler kurulmasını sağlamaktayız. Bilgimizi paylaşmaktan ve sizden de bir şeyler öğrenmekten her zaman mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Mekanik Malzeme Satışlarındaki Ana Bayiliklerimiz