Arama:

Hakkımızda

Denge Mühendislik ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Vaillant bayiliği ile ısıtma sektöründe faaliyet göstermek üzere İstanbul’da kurulmuştur.

Müşteri memnuniyetine önem veren kaliteli iş yapısı ile iş kapasitesini sürekli artırarak birkaç yıl içinde Türkiye Kalite ödülü sıralamasında ilk üç firma arasına girmeyi başarmıştır. İlerleyen yıllarda gerek satış cirosu, gerekse iş kalitesinin kıyaslandığı Vaillant Türkiye Kalite Birinciliğini alarak, son 14 yıldır Vaillant’ın Türkiye’deki en büyük bayisi unvanını elinde tutmaktadır.

2005 yılında tedarikçi firma olma yolunda İstanbul’da ısıtma soğutma ve tesisat malzemeleri satış bölümünü açarak alt bayilik sistemi kurmuştur.

2007 yılında Tekirdağ Çorlu’da ürün satışı gerçekleştiren 2. şubesinin açılışını yapmış ve Trakya bölgesinin büyük bir kısmına hizmet vermeye başlamıştır.

2010 yılında Kırklareli Lüleburgaz’da 3. şubesini açarak Türkiye’nin ürün tedariki sağlayan en büyük firmaları arasına girmiştir.

Birçok büyük üreticinin Bosch, Vaillant, Ferroli, Termoteknik, Baymak, Protherm, Wilo, Duyar, Lowara vb. 20’den fazla firmanın ana bayisidir. Denge mühendislik; perakendeci müşterilerinin ısıtma, soğutma, klima sistemleri ve mekanik tesisat ile ilgili tüm malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

2008′ de başlayan mekanik tesisat yapımı işlerine 2020 yılında son vermiştir. Bu alanda elde ettiği tecrübeyi mekanik malzeme satışında kullanmaya başlamıştır. Sadece ürün satışı değil beraberinde sunduğu kurulum bilgisi, doğru kapasite seçimi ve tesisat akım şemaları ile teknik destek vermektedir.